Pucio

Pucio jest bohaterem serii książek przygotowanych przez Martę Galewską-Kustrę dla młodych czytelników. Ten odważny i bardzo ciekawski chłopiec jest odzwierciedleniem każdego dziecka, które chce zrozumieć i odkryć świat i współczesne otoczenie, takie jak poznaje bohater. W postaci łatwo dostępnych treści przemycane są w książce pewne wartości, przez co dzieci chętniej dostrzegają pewne aspekty i mechanizmy zachodzące w danym środowisku. Dlatego są to książki o bogatej treści edukacyjnej, mają one dużą wartość merytoryczną i wspierają prawidłowy rozwój każdego dziecka. Młodzi czytelnicy zgadzają się z bohaterem i podobnie jak on mają nadzieję na bezkompromisową zabawę, naukę i zrozumienie współczesności. Ogromny potencjał drzemiący w książkach został wykorzystany w stu procentach, więc z punktu widzenia dziecka i autorki, kolejnym elementem, który ma zachęcić dziecko do czytania i rozwoju, jest miły dodatek. Urocza zabawka Pucio  do tulenia, to maskotka, która będzie przyjacielem każdego dziecka.

Przyjaciel, z którym można prawidłowo się rozwijać

Nie ma nic cenniejszego na świecie niż wartości takie jak miłość, przyjaźń i lojalność. Pucio do tulenia od TaniaKsiazka reprezentuje wszystkie te aspekty, więc jego pełne przygód doświadczenia i codzienność – jego sposób rozwoju są również skuteczne w tym, aby przemycać pewne treści, które mogą nauczyć i młodego czytelnika wielu przydatnych rzeczy. Każde dziecko ma jakiś wzór do naśladowania, wzoruje się na kimś lub na czymś. Jeśli tym kimś jest bohater książek, działa to w sposób odpowiedni.

Mając to na uwadze stworzono maskotkę, która nie tylko zapewnia zabawę dzieciom (bo Pucio to przecież nie taka zwykła zabawka, tylko coś więcej), ale przede wszystkim została stworzona z myślą o najmłodszych. Można bawić się z małym bohaterem, rozmawiać, zabierać na wycieczki, brać do plecaka, a przede wszystkim obcować i być, czytać i rozwijać się. Z Pucio można opowiadać bajki i historie z życia oraz opowiadać, co udało się odkryć samemu. Z Pucio można także zasnąć, podróżować lub spędzać wolny czas. Maskotka to idealne połączenie książek i dziecięcej wyobraźni.

Jak prezentuje się maskotka?

Maskotka jest bardzo mała, ma tylko 18 cm. Jeśli ten rozmiar zawiera wszystko, co lubi dziecko, nic więcej nie jest potrzebne. Dostarczona maskotka wykonana jest w bardzo piękny i trwały sposób. Opakowanie dobrze prezentuje się na każdej półce i również zachęca do zakupu. Wszystkie wartości i cechy, które maskotka posiada, są przeniesione wprost z treści książek, które zna i kocha każde dziecko i to jest najważniejsze.

Boże Narodzenie - freepik - pl.freepik.com